Коротко та лаконічно: ідеї манікюру на короткі нігті

Порція натхнення для експериментів

Цього разу ми вирішили поділитися стильним нейл-артом з дівчатками, які надають перевагу коротким нігтям, адже ми дбаємо про те, щоб різні форми та розміри були привабливими та акуратними. Тим паче, наша студія володіє таким набором інструментів та вмілих рук, що ми можемо створити мистецтво й на нігтях, які коротші за 1 см 😉 І зараз ми покажемо, що ідей для манікюру на короткі нігті, хоч відбавляй. Nails School готові показати найкращі.

У виборі нейл-дизайну дуже важливу роль грає форма нігтів. Вибираючи, яку форму надати коротким нігтям, варто орієнтуватися не на віяння моди, а на форму пальців. Правильна форма може візуально подовжити пальці і зробити їх більш худими. Не важлива, клієнтка ви чи нейл-майстер, який розпочинає роботу із нігтями – обов’язково враховуйте цей фактор.

Яку б ідею манікюру ти не вибрала, вона відмінно підійде під мигдалевидну форму нігтів, яка не тільки подовжує пальці, але і не виходить з моди вже більше століття. Друга “вічна” форма для коротких нігтів – “м’який квадрат”. Злегка закруглені кінчики на такій довжині не скорочуватимуть пальці. Запам’ятай, на коротких нігтях найбільш гармонійно виглядає однотонний манікюр. Це найкращий варіант! Тоді для нейл-арту ти зможеш вибрати будь-який відтінок: і темні, і світлі, і яскраві тони не виглядають на таких пластинах надто різкими та недоречними.

Стильно виглядають на коротких нігтях манікюр френч і лунка, різноманітні геометричні та квіткові принти.

Вдало образ доповнить акуратний глітер та лаконічні стікери. Використовуйте дрібні візерунки на світлому фоні і врахуйте, що зараз в тренді манікюр з вільним простором.

Один із найбільш трендових в сезоні – манікюр-рамка. Це саме той варіант, який варто використати для коротких нігтів, якщо ти любиш експерименти та потрапляти в актуальні тенденції.

Для тих, хто любить френч – радимо використати для нього темні чи кислотні відтінки. Всупереч поширеній думці, темні та яскраві кінчики зовсім не вкорочують пальці, а зовсім навпаки – надають їм завершеного вигляду, подовжуючи їх.

Можеш спробувати нанести й іншу техніку, яку називають омбре. Так без зайвих зусиль твої пальці будуть виглядати доглянутими і стрункими.

І ще один професійний лайфхак: вертикальна лінія – здатна творити магію та сприяти візуальному подовженню твоїх нігтів.