6 речей, які можуть зіпсувати твій манікюр

Окрім поганої роботи, або неякісного лаку, в якого вийшов термін придатності, є ще безліч речей, які руйнують твій манікюр. Погодьтеся, що дуже образливо знаходити незвичну ідею, реалізовувати її на вищому рівні, а через кілька днів помітити, що ніготь зламався, або ж взагалі відпав… Таке відбувається з усіма і ніхто не застрахований від подібних історій. Проте справу можна покращити, або ж, навпаки, – погіршувати, в тому випадку, якщо допускатися помилок, які здатні зіпсувати манікюр навіть після відвідувань найпрофесійніших майстринь.

Неякісні лаки

Наша команда добре знає, що безліч дівчаток, які приходять в салони краси з своїми лаками. Або замовляють послуги майстра додому і пропонують зробити нейл-арт своїми засобами. Але часто вони не враховують, що їх лаки давно вже не придатні для того, щоб створити якісний манікюр.

Наша порада: навіть найкраща робота майстра не зможе забезпечити надійний нейл-арт надовго, якщо все почалося із поганого лаку. Коли ви помітили, що лак занадто густий, або ж на поверхні утворився жировий прошарок – не соромся попросити майстра замінити засіб, або ж викинути його, якщо він стоїть у твоїй косметичці вже надто довго.

Оплата манікюру після процедури

Так-так, ми знаємо, що це очевидно. Але ще раз нагадуємо: оплачувати манікюр в салоні, варто ДО процесу нанесення лаку, особливо якщо ти робила звичайне покриття, а не гель-лак. Очевидно, що пошуки гаманця і грошей в ньому – це марна трата грошей та часу майстра.

Наша порада: Заплати за сеанс наперед, або ж уточни ціну перед роботою, щоб приготувати приблизну суму для розрахунку.

Лак-сушка

Вважається, що у нашому світі немає часу на очікування. І саме тому кожна з нас хоче, щоб її лак висок якомога швидше. Але закріплювати манікюр “сушінням” чи спреєм не варто, адже всі ці засоби містять ацетон.

Наша порада: опустити нігті на 2 хвилини в холодну воду. За цей час лак висохне і ти збережеш свій нейл-арт.

Інший варіант – користуватися гель-лаками, який точно швидко зафіксується та буде з тобою надовго.

Безглузді струшування флакончика

Можливо, це звучить безглуздо, але струшування та безсенсові спроби перемішати лак пензликом створюють повітряні “кишені”, які спричиняють появу “пухирців”.

Вони, в свою чергу, псують лак, створюють грудочки та  скрочують термін придатності лаку.

Наша порада: щоб пігмент добре розподілився всередині флакона та добре осідав на пензлику – покатай баночку з лаком між між долонь і лише після цього приступай до процедури нанесення.

Клавіатура

Як би це сумно не звучало, при довготривалому друці текстів – кінчики нігтів втрачають першопочатковий вигляд та затираються. Дівчатам, які надають перевагу коротким нігтям повезло більше – їх пластина менше контактує із клавіатурою і ризик зіпсувати манікюр у них нижчий.

Наша порада: вчися друкувати тільки подушечками пальців. І переконайся, що твої нігті покритті лаком-закріплювачем до самих кінчиків.

Сонцезахисний крем

SPF-креми повільно руйнують колір манікюру. Повірте, що якщо не наносити його на нігті та кутикули – шкоди від цього не буде. І це допоможе продовжити життя вашому нейл-арту.

Наша порада: після використання сонцезахисного крему, змочи ватну паличку водою або міцелярною водою та пройдися нею навколо нігтів та кутикулою.

Сподобалися поради? Тоді присилайте нам свої запитання і ми обов’язково відповімо на кожне із них