Стильний нейл-арт: 5 відеоуроків (частина 2)

Перша частина наших відеоінструкцій викликала чимале зацікавлення наших читачок і тому ми продовжуємо розповідати про легкі  способи нейл-арту.

Швидкий лаконічний варіант

Канал Yound Wild and Polished займається не тільки лаками, а й косметикою, проте уроки манікюру виглядають особливо добре. Сам урок підходить навіть для тих, хто ніколи не стикався з потребою робити  собі манікюр. А кольори, які використовує авторка – чудово перетворюють нігтики в дорогий аксесуар при мінімальних затратах.

Для лояльних покупців

Мода на спортивні бренди давно вже перейшла зі спортзалів на вулиці, а тепер добралася і до наших нігтів. Манікюр в стилі adidas насилу можна назвати щоденним, всупереч стриманій палітрі. Тому без гарного почуття гумору і впевненості в собі не обійтися. 

Всупереч тому, що зима ще здала свої позиції – бажання використати яскраві кольори в манікюрі вже проявляється у багатьох клієнток нашого салону.  Зберіть на своїх ручках «фруктовий кошик» Навіть якщо вам не вдасться з першого разу намалювати ідеальний кавун або полуницю, настрій точно підніметься, а більшого й не треба!

Місячний манікюр

Дизайн, що підійде любителькам елегантного та консервативного манікюру, які вирішили добавити щось нове в своє життя.  Для цього дизайну вам знадобиться тонкий скотч або спеціальні стрічки для манікюру і тоненький пензлик, щоб скорегувати всі лінії і досягти ідеального образу. Кольори, зрозуміло, можна і потрібно замінювати на свій розсуд.

Ніжний манікюр

Ніжний і дуже простий манікюр дозволить вам створити повноцінний дизайн і навести красу менше ніж за годину. До того ж – це чудова можливість проявити свої творчі здібності. Ніхто не забороняє змінювати кольори для квітів, і навіть при початковій палітрі можна легко створити інший візерунок.